PELLET W POBIEDZISKACH? WYBIERZ PELLET WESTA

Szukasz stałego i pewnego dostawcy  pelletu drzewnego w Pobiedziskach? Świetnie trafiłeś lub trafiłaś! Sprawnie dostarczymy na terenie Pobiedzisk i całej gminy pellet stałej jakości, optymalnie dobrany do wymagań każdego palnika.

Z powodzeniem realizujemy dostawy pelletu od wielu już lat na terenie Pobiedzisk i całej gminy Pobiedziska. Dostarczamy spore ilości zarówno w celach grzewczych gospodarstw domowych, jak również na potrzeby instalacji w firmach, warsztatach, wspólnotach mieszkaniowych, szkół i innych placówek użyteczności publicznej.

W jakich godzinach dostarczamy pellet do mieszkańców Pobiedzisk i okolic?

Budujemy stałe i trwałe relacje z naszymi Klientami. Również godziny dostaw staramy się dopasowywać do sytuacji Zamawiającego. Nie wahaj się zatem skontaktować z nami w celu uzgodnienia najdogodniejszej godziny i dnia dostawy. Oferujemy dostawy zarówno w godzinach rannych i przedpołudniowych, jak i popołudniowych oraz wczesnowieczornych. Jesteś osobą pracującą i pasują Ci godziny wyłącznie popołudniowe, gdy wrócisz już z pracy? A może prowadzisz firmę i dostawę pelletu możesz przyjąć tylko w swoich godzinach roboczych? Zadzwoń pod numer +48 501071571 – z pewnością znajdziemy najbardziej dogodne godziny dostawy!

Dostawa pelletu – Pobiedziska i okolice

Pellet drzewny Westa dostarczamy transportem dostosowanym do możliwości rozładunku u Zamawiającego. Posiadamy auto z windą do wygodnego rozładunku całej palety. Wymaga jednak one utwardzonego i równego podłoża. Tam, gdzie podłoże jest nieutwardzone, jest mało miejsca na manewry, dostarczamy Pellet mniejszym busem.

Ilości hurtowe dostarczamy zarówno pełnymi zestawami (np. po 24 palety) lub autosilosami. Te ostatnie wtłaczają Pellet bezpośrednio do silosów.

 

Zamów online – dostarczymy do Pobiedzisk lub okolic nawet w 24h