PELLET POZNAŃ

Masz dom lub firmę na terenie Poznania i szukasz stabilnego dostawcy stałej jakości pelletu drzewnego? To dobrze trafiłeś lub trafiłaś, bo mamy dla Ciebie rozsądną propozycję.

Z powodzeniem realizujemy dostawy pelletu od wielu już lat na terenie Poznania i okolic. Dostarczamy spore ilości zarówno w celach grzewczych gospodarstw domowych, jak również na potrzeby instalacji w firmach, warsztatach, wspólnotach mieszkaniowych, szkół i innych placówek użyteczności publicznej.

W jakich godzinach dostarczamy pellet w Poznaniu i okolicach?

Staramy się budować trwałe relacje z naszymi klientami. Wymaga to od nas ciągłego dostosowywania naszej oferty na każdym etapie realizowania zamówienia. Oferujemy dostawy zarówno w godzinach rannych i przedpołudniowych, jak i popołudniowych oraz wczesnowieczornych. Jesteś osobą pracującą i pasują Ci godziny wyłącznie popołudniowe, gdy wrócisz już z pracy? A może prowadzisz firmę i dostawę pelletu możesz przyjąć tylko w swoich godzinach roboczych? Zadzwoń pod numer +48 501071571 – z pewnością znajdziemy najbardziej dogodne godziny dostawy!

Chcesz wypróbować nasz pellet i zastanawiasz się, gdzie w Poznaniu można go kupić?

Cenimy świadomych Klientów. Sami sugerujemy zawsze, by sprawdzić pellet i wybrać ten najbardziej pasujący do danego kotła oraz potrzeb grzewczych. Lubimy, gdy klienci sprawdzają nasz pellet, Wiemy bowiem, że jakość naszego pelletu WESTA jest naszym najsilniejszym argumentem. W Poznaniu pellet na worki (od 15 do 300 kg) można po wcześniejszej informacji telefonicznej zakupić w biurze będącym siedzibą naszej firmy: ul. Żlebowa 17 (wjazd od ulicy Przełęcz), 60-115 Poznań. Rezerwacje pelletu do odbioru w Poznaniu lub umawianie odbioru, najlepiej dokonywać pod numerem telefonu – +48 504 235 202

Większe ilości można odebrać w naszym magazynie w gminie Pobiedziska. Lokalizacja tego punktu to: Kociałkowa Górka, 62-010 Pobiedziska, około 25 kilometrów na wschód od Poznania; 2,5 km od zjazdu z drogi krajowej S5 (Pobiedziska / Iwno / Wiktorowo – kierunek na Pobiedziska). Jest to w połowie drogi z Poznania do Gniezna i do Wrześni (blisko drogi 92). Przed odbiorem z tej lokalizacji proszę Z kolei o telefoniczne uprzedzenie pod numer +48 501 071 571. 

Telefoniczne uprzedzenie odbioru ułatwia nam w sposób sprawniejszy naszykować daną ilość pelletu. Dzięki temu mamy możliwość dbania o wyższą jakość obsługi naszych Klientów.

Jaki jest czas realizacji dostawy pelletu w Poznaniu i okolicach? Szybkie dostawy pelletu!

Niezwłocznie! Tak najkrócej można ująć nasze podejście do realizacji zamówień. Zależy to oczywiście od ilości zamówionego pelletu oraz sposobu dostawy i pory dnia, o jakiej Klient, Klientka życzą sobie otrzymać dostawę. Najszybciej realizujemy zamówienia do dwóch ton. Nasi stali Klienci wiedzą, że dokładamy wszelkich starań, by nigdy ich nie zostawić bez pelletu. Nawet wówczas, gdy “nie zauważą”, że pellet się właśnie kończy lub co gorsze już się skończył. Działamy wówczas ekspresowo!

Dostawy ilości hurtowych pelletu workowanego lub tym bardziej w autosilosie / cysternie, realizujemy nieco dłużej (z uwagi na specyfikę dostawy). Oczywiście nie dotyczy to stałej współpracy, w trakcie której zawsze posiadamy rezerwową ilość dla naszych stałych klientów, którą uruchamiamy w razie nagłej sytuacji.

Pelletu drzewnego WESTA – dostawy Poznań i okolice – przybliżony czas realizacji

ilość pelletu oraz forma dostawyliczba dni roboczych od zamówienia do dostawy
paczka kurierska – od 15 do 30 kg 1 – 3 dni
dostawa od 1 do 2 palet (naszym transportem)1 – 4 dni  (w zależności od potrzeb Klientów i godzin dostawy)
Przesyłka kurierska paletowa1 – 4 dni
autosilos / autocysterna do materiałów sypkich2 – 5 dni
ilość całosamochodowa na paletach (22 – 24 palet)2 – 5 dni

Podany czas realizacji jest czasem szacunkowym, zawsze staramy się dostosować do potrzeb Zamawiającego / Zamawiającej.

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia przyjmujemy na 3 sposoby:

1. Zamówienie telefoniczne – zadzwoń lub wyślija wiadomość sms na numer +48 501 071 571 lub +48 504 235 202. Potrzebujemy takich danych jak adres dostawy, osoba zamawiająca i numer kontaktowy.

2. Przez sklep internetowy pod adresem www.westapellet.pl – w formularzu zamówienia trzeba podać dane niezbędne do realizacji zamówienia;

3. Wiadomość e-mail na jeden z adresów podany na naszej stronie internetowej lub na adres do konkretnej osoby z naszej firmy, jeśli posiadasz taki adres.

Każde zamówienie staramy się realizować starannie i niezwłocznie.

Czekamy na Twój kontakt z nami. Chętnie pomożemy Ci zapewnić stabilne i ekologiczne źródło ciepła w Twoim domu lub firmie.